Celje je v soboto, 11. 6. 2022, gostilo 36. srečanje delavcev komunalnega gospodarstva Slovenije – Komunaliada 2022. Približno 3000 zaposlenih iz 72 komunalnih podjetij se je udeležilo komunalnih iger, ki se lahko pohvalijo z eno najdaljših tradicij panožnih druženj v Sloveniji. Kostakove ekipe smo ponovno dosegle odlične rezultate, saj smo osvojili skupno kar 16 uvrstitev med prva tri mesta.

V delovnih tekmovanjih smo osvojili bronasti pokal v disciplini kanalizacija, v športnih tekmovanjih smo tri bronaste pokale osvojili v odbojki, plavanju in lokostrelstvu, 2. mesto smo zasedli v nogometu, kar 8 medalj pa je bilo najžlahtnejšega leska. Najboljši so bili namreč v vlečenju vrvi v ženski in moški konkurenci, v tenisu, ulični košarki, pikadu v moški konkurenci, suvanju krogle, paintballu in kartingu. Kostakovci smo ob tem osvojili bron za skupno uvrstitev v delovnih tekmovanjih ter zlata pokala za skupno uvrstitev v športnih tekmovanjih in za skupno zmago.